flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Господарський суд Донецької області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В"

23 жовтня 2017, 17:43

 

Господарський суд Донецької області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В", який відбудеться 17-20 листопада 2017 року о 10:00 годині 

за адресою місто Харків, проспект Науки, 5:

 1. Секретаря судового засідання – 6 вакансій.  Наказ від 23.10.2017 року № 54 про оголошення конкурсу на заміщення посад державної служби господарського суду Донецької області та Умови проведення конкурсу.

 2.Провідний спеціаліст фінансово економічного відділу – 1 вакансія.  Наказ від 23.10.2017 року № 54 про оголошення конкурсу на заміщення посад державної служби господарського суду Донецької області та Умови проведення конкурсу.

 3.Спеціаліста відділу документального забезпечення та контролю (канцелярія) - 1 вакансія. Наказ від 23.10.2017 року № 54 про оголошення конкурсу на заміщення посад державної служби господарського суду Донецької області та Умови проведення конкурсу.

  1. Судового розпорядника – 1 вакансія.  Наказ від 23.10.2017 року   № 54 про оголошення конкурсу на заміщення посад державної служби господарського суду Донецької області та Умови проведення конкурсу.

 

Перелік документів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання:

 

1) копія паспорта громадянина України;

2)письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Працівники апарату господарського суду Донецької області, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

На офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі "Тестування" розміщена коротка інструкція користувача з проходження тестування.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном (057)702-08-52 або під час особистого прийому в приміщенні суду за адресою:

61022, м.Харків, проспект Науки, 5, кабінет №402 (4 поверх) щоденно з 9 до 16 години (перерва з 13:00 до 13:45 години).