flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Опитування розпочалось!

01 грудня 2017, 08:52

З 1 грудня по 8  грудня 2017 року проводиться опитування громадян щодо задоволеності якістю функціонування господарського суду Донецької області. Анонімне опитування громадян – відвідувачів суду проводиться з метою оцінки доступності правосуддя, ефективності організації роботи суду та незалежності, неупередженості суддів під час судового розгляду справ, розроблення відповідних рекомендацій для зміцнення довіри громадян до суду та удосконалення діяльності суду.

Зібрана інформація є конфіденційною і отримані відповіді будуть використана лише в узагальненому виді.

За результатами узагальнення заповнених анкет, висновки та пропозиції щодо удосконалення роботи будуть розміщені на офіційному веб-сайті господарського суду Донецької області.

Бланки анкет знаходяться в приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: м.Харків, проспект Науки 5, 3 поверх, біля каб. 304.

Заповнену анкету у паперовому виді необхідно опустити до скриньки, яка знаходиться на 3 поверсі біля інформаційного стенду.  

Крім того, Ви маєте змогу завантажити бланк анкети опитування на офіційному сайті господарського суду Донецької області та надіслати бланк з відповідями на електронну адресу inbox@dn.arbitr.gov.ua .

 

 

Дякуємо за співпрацю!

Ваша думка є дуже важливою для нас!