За результатами таємного голосування, яке відбулось 18 червня 2026 року, делегатом на ХХІ позачерговий з’їзд суддів України від Господарського суду Донецької області обрано суддю ВЕЛИЧКО Наталію Вікторівну. Вітаємо Наталію Вікторівну з обранням та бажаємо плідної праці на з’їзді.