Повідомлення по справі №27/149б про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Союзбуд Гірняцький завод ЗБК” (код ЄДРПОУ 34766491) м.Гірник, Донецької області
Суд ухвалив:
Відкласти розгляд справи на 19.02.2020 року о 12:15 год. Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області, каб.№322.
Комітету кредиторів, відповідно до вимог ч.8 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, визначити кандидатуру арбітражного керуючого для заміни ліквідатора, відповідний протокол засідання комітету кредиторів та відповідне клопотання разом із заявою обраної кандидатури арбітражного керуючого про згоду на участь у справі надати суду до дати судового засідання, а також письмові пояснення щодо невиконання вимог ухвали суду від 17.12.19р. та неявки в судове засідання.
Здійснити електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у даній справі.
Публічному акціонерному товариству "Вектор Банк" та Товариству з обмеженою відповідальністю "Фінасова компанія "Довіра та Гарантія" до дати судового засідання надати суду відзиви на заяву АТ “Райффайзен Банк Аваль” вих.№140/8/1218 від 26.12.19р.; акти приймання-передачі за договором факторингу (портфельне відступлення прав вимоги) б/н від 23.08.16р., докази повідомлення боржника про заміну кредитора в зобов’язанні за вказаними договорами, реєстр відступлення прав вимоги за договором факторингу (портфельне відступлення прав вимоги) б/н від 23.08.16р., який укладено між ПАТ “Вектор Банк” та ТОВ “ФК “Довіра та Гарантія”.
Явка членів комітету кредиторів у судове засідання є обов’язкова.