За заявою кредитора (заявника) Публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк”, м.Київ
до боржникаПриватного підприємства “Водінвестмагістраль”, м.Єнакієве, Донецька область (код ЄДРПОУ 34302524)
про банкрутство
Суддя господарського суду Донецької області І.К. Чорненька
Ухвалою господарського суду від 22.01.2019р. відкладено підсумкове судове засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, на 20.02.2019р. о 11:30год., каб. 320.
Призначити звіт розпорядника майна Юрченко О.М. про виплату та нарахування грошової винагороди розпорядника майна та відшкодування витрат в процедурі розпорядження майном ПП “Водінвестмагістраль” станом на 14.01.2019р., до розгляду у судовому засіданні на20.02.2019р. о 11:30год., каб. 320.
Розпоряднику майна Юрченко О.М.до дати судового засідання надати суду:
- протокол засідання комітету кредиторів ПП "Водінвестмагістраль", на якому погоджений звіт арбітражного керуючого Юрченко О.М. про виплату та нарахування грошової винагороди розпорядника майна та відшкодування витрат в процедурі розпорядження майном ПП “Водінвестмагістраль” станом на 14.01.2019р.;
- відомості з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, а також довідку з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо ПП "Водінвестмагістраль";
- оригінали документів, що підтверджують витрати розпорядника майна на отримання відомостей з Державного реєстрів (оригінали платіжних доручень, квитанцій, тощо).
Викликати у судове засідання розпорядника майна, представників боржника та комітету кредиторів.
Суддя Чорненька І.К.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: