Повідомлення по справі №905/1291/18 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьквуглезбагачення" (код ЄДРПОУ 36887724), м.Селидове, Донецька область.
Суд ухвалив:
Відкласти попереднє засідання суду на 23.10.2018року о 10:30год. Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду Донецької області, каб. №322.
Кредиторам до дати судового засідання надати суду наступні документи:
ТОВ "Паливно-енергетична компанія "Енергоіндустрія" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідки первісних боржників щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; розрахунок заборгованості основного боргу.
ТОВ "Енергокапітал" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісного боржника щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; уточнений розрахунок суми 3% річних та інфляції на дату порушення справи про банкрутство.
ТОВ "ФК "Фінсоле" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісного боржника щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; розрахунок суми основного боргу.
ТОВ "Південтрансбуд" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісного боржника щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; докази виконання кредитором договору безвідсоткової позики №18/11фп від 18.11.14р.; погашення заборгованості боржником (платіжні доручення, тощо).
ТОВ "ПЕК Юніон" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідки первісних боржників щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; розрахунок суми основного боргу; відповідь на відзив боржника та розпорядника майна.
ТОВ "Метцентр" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісних боржників щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; розрахунок суми основного боргу; відповідь на відзив боржника та розпорядника майна.
ТОВ "ПЕК "Газ-Енерго" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісного боржника щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; розрахунок заборгованості; відповідь на відзив боржника та розпорядника майна.
ТОВ "ПК "Енергоімпекс" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора; довідку первісного боржника щодо суми заборгованості станом на жовтень 2018р. та первинні документи в підтвердження заборгованості; оригінали векселів; відповідь на відзив боржника та розпорядника майна.
ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" – оригінали документів, які додані до заяви кредитора, для огляду в судовому засіданні, відповідь на відзив боржника та розпорядника майна; інформацію ВДВС щодо стану виконавчих проваджень.
ПАТ "Промінвестбанк" – заяву про уточнення кредиторських вимог; інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна стосовно боржника.
ТОВ "Паливно-енергетична компанія "Енергоіндустрія" – належним чином засвідчені копії документів, які додані до заяви кредитора, та розрахунок заборгованості основного боргу.
Боржнику до дати судового засідання надати суду відзиви на заяви всіх кредиторів; документи в підтвердження факту перерахування грошових коштів в погашення заборгованості кредитору - ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" на виконання рішень суду.
Розпоряднику майна до дати судового засідання надати суду письмові відомості про результати розгляду вимог кредиторів, за додатково отриманими документами; скоригований реєстр вимог кредиторів.
Явка розпорядника майна, представників боржника та кредиторів (юридичних осіб) в судове засідання обов’язкова.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.