Повідомлення по справі №908/2770/15 за позовом Публічного акціонерного товариства “Райффайзен Банк Аваль”, м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю “Добриня - продукт”, м.Донецьк про звернення стягнення на майно за договором застави № 12/01-03-3/1238 від 12.12.2013 року в рахунок погашення заборгованості в сумі 14 578 337, 94 доларів США.
Суд постановив:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю “Донецька будівельна компанія” про визнання недійсним договору про надання послуг № 14/01-11 від 17.01.2011р. у справі № 905/1861/16, залишити без руху.
Товариству з обмеженою відповідальністю “Донецька будівельна компанія” протягом 10-ми (десяти) календарних днів, починаючи з наступного дня після отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху, усунути допущені при оформленні позовних матеріалів недоліки, а саме:
- подати попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які компанія понемла і які очікує понести в зв’язку із розглядом справи;
- надати докази на підтвердження сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі;
- надати докази на підтвердження відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви.
Роз'яснити Товариству з обмеженою відповідальністю “Донецька будівельна компанія”, що при невиконанні вимог даної ухвали у встановлений судом строк, позовна заява буде залишена без розгляду.