Повідомлення по справі №5006/27/9б/2012 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства “Горлівське автотранспортне підприємство 11427” м.Горлівка (код ЄДРПОУ 03113822)
Суд ухвалив:
Відмовити в задоволенні заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області №01-06/550 від 20.02.18р. про відновлення втраченого судового провадження та заміну сторони її правонаступником.
Роз’яснити учасникам у справі, що відповідно до ст. 363 ГПК України вони мають право на повторне звернення із заявою про відновлення даної справи про банкрутство за наявності необхідних документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, шляхом подання апеляційної скарги через господарський суд Донецької області