Повідомлення по справі №905/1586/14 про банкрутство Дочірнього підприємства “СПЕКТР” Товариства з обмеженою відповідальністю “ТКС - ГІДРОРЕСУРС”, м.Донецьк (код ЄДРПОУ 35233096)
На підставі ст.95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», голова ліквідаційної комісії Кущ О.М.
Суд ухвалив:
Відмовити в затвердженні звіту ліквідатора №1/07.17 від 03.07.17р. та ліквідаційного балансу банкрута станом на 29.06.17р.
Ліквідатору вжити заходи до завершення ліквідаційної процедури в порядку, передбаченому Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та направити до господарського суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, шляхом подання апеляційної скарги через господарський суд Донецької області.