flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Архипов С.Б.(м.Донецьк); Саєнко В.Т.(м.Донецьк); Яненко В.П.(м.Донецьк); Вінник О.О.(м.Донецьк); Сагіров А.Х. (м.Донецьк); Ніколов В.С.(м.Донецьк); Сергієнко Є.О.(м.Донецьк).

27 листопада 2017, 15:16

Повідомлення по справі №45/11б про банкрутство Дочірнього підприємства «Донецьке автотранспортне підприємство №11462» Відкритого акціонерного товариства «Донецькавтотранс» м.Донецьк 

 

Суд ухвалив:

 

1.Задовольнити заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області №б/н та без дати про заміну сторони кредитора по справі 45/11б.

2.Замінити кредитора Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Будьонівському районі мДонецька на його правонаступника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

3.Ліквідатору внести зміни до реєстру вимог кредиторів та надати реєстр суду.

 

Суддя О.В. Попов

 

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою : http://www.reyestr.court.gov.ua/.