flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю “Донецька інноваційна компанія” (м. Донецьк)

18 жовтня 2017, 15:16

Заяву №815/ю від 31.07.2017р. Обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго”, м. Донецьк, в особі Виробничої одиниці обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго” “Дружківкатепломережа”, м. Дружківка, Донецька область про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання наказу суду по справі №905/7706/13 задовольнити.

 

Відновити стягувачу, Обласному комунальному підприємству “Донецьктеплокомуненерго”, м. Донецьк, в особі Виробничої одиниці обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго” “Дружківкатепломережа”, м. Дружківка, Донецька область строк для пред'явлення наказу господарського суду Донецької області від 24.12.2013р. по справі №905/7706/13 до виконання.

 

 

за позовом: Обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго”,                   м. Донецьк, в особі Виробничої одиниці обласного комунального підприємства “Донецьктеплокомуненерго” “Дружківкатепломережа”, м. Дружківка, Донецька область

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Донецька інноваційна компанія”, м. Донецьк

про стягнення 17 510грн. 73коп.

 

Суддя  Мельниченко Ю.С.

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.