flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги боржника: Державне підприємство «Торезантрацит», (м.Чистякове) ПАТ «Донецький завод гірничорятувальної апаратури», (м. Донецьк)

27 квітня 2017, 15:19

 Ухвалою господарського суду Донецької області від 24.04.17р. по справі №905/3003/16:

Відмовити у задоволенні клопотання кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю “Український лізинговий фонд” про продовження процедури розпорядження майном  боржника ДП “Торезантрацит”.

 

Відкласти розгляд клопотання Товариства з обмеженою відповідальність “Український лізинговий фонд” від 13.04.2017р. про припинення провадження у справі №905/3003/16 про банкрутство ДП “Торезантрацит”, про дату судового засідання учасники процесу будуть повідомлені додатково.

 

 

за заявою Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  м. Костянтинівка

до боржника Державне підприємство «Торезантрацит», м.Чистякове (код ЄДРПОУ 32366906)

 

про визнання банкрутом

 

  Суддя  І.К. Чорненька

 

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. № 320 .

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.