Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Ухвалою господарського суду Донецької області від 27.03.2017 року прийнято позовну заяву до розгляду та порушено провадження у справі №905/654/17. Судове засідання призначено на 11.04.2017 року об 12:00 год.
Зобов'язано відповідача з’явитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; право установчі документи (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях); надати суду відзив на позовну заяву та документи, які підтверджують заперечення проти позову; докази направлення відзиву на адресу позивача.
Роз'яснено сторонам, що за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом, стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України).
справа №905/654/17 за позовом: Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”, м. Київ в особі Відокремленого підрозділу “Науково-проектний центр розвитку Об’єднаної енергетичної системи України” державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”, м. Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Торгівельно-промислова фірма “Донтехпром”, м. Донецьк
про: стягнення 401 171,79грн.
Суддя О.М. Сковородіна
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.