Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
В провадженні судді господарського суду Донецької області І.К. Чорненької знаходиться справа №905/3003/16 про банкрутство Державного підприємства “Торезантрацит”, м. Чистякове.
06.12.16р. до господарського суду Донецької області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю “Український лізинговий фонд”, м. Київ б/н б/д з кредиторськими вимогами до боржника.
У відповідності до ч.1 ст.24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд не пізніше п’яти днів з дня надходження заяви конкурсного кредитора здійснює перевірку її відповідності вимогам цього Закону.
Згідно ч.3 ст.23 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд зобов’язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Закону та Господарського процесуального кодексу України, про що виноситься ухвала, в якій зазначається дата розгляду заяви.
У зв’язку з перебування судді Чорненької І.К. на лікарняному з 14.11.16р., питання щодо прийняття та призначення до розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю “Український лізинговий фонд”, м. Київ б/н б/д з кредиторськими вимогами до боржника, буде вирішено в терміновому порядку після виходу судді Чорненької І.К. з лікарняного, про що буде винесено відповідну ухвалу, та всі учасники процесу будуть повідомлені у встановленому порядку.
Справа №905/3003/16
За заявою кредитора (заявника) Костянтинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області, м. Костянтинівка
до боржника Державного підприємства “Торезантрацит”, м. Чистякове (код ЄДРПОУ 32366906)
про порушення справи про банкрутство
Арбітражний керуючий Сиволобов М.М.
Суддя господарського суду Донецької області І.К. Чорненька
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.