flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Державного підприємства «Донецька залізниця», (м.Донецьк)

01 липня 2016, 15:15

 По справі № 905/1789/16 винесено рішення  відповідно до  ст.ст. 82, 85 ГПК України.

 

за позовом Публічного акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»,

м. Маріуполь, Донецька область

 

 

до відповідача Державного підприємства «Донецька залізниця», м. Донецьк

 

 

про стягнення  5683,00 гривень

.

 

Суддя Гринько С.Ю.

 

Враховуючи, що спір виник з вини відповідача, позов задоволений у повному обсязі, на нього покладаються судові витрати на підставі ст. 49 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 75, 33, 34, 49, 82, 85 Господарського процесуального Кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» про стягнення з Державного підприємства «Донецька залізниця» вартості недостачі вантажу в сумі 5683,00 грн. задовольнити в повному обсязі.

  

Стягнути з Державного підприємства «Донецька залізниця» (ЄДРПОУ 01074957, 83062, м. Донецьк, вул. Артема, 68) на користь Публічного акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» (ЄДРПОУ 00191129, 87504, м. Маріуполь, вул. Левченка, буд. 1) вартість недостачі в сумі 5683,00 грн., 1378,00 грн. судові витрати.

 

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Дата розміщення інформації на сторінці господарського суду Донецької області на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет  - «01» липня 2016 року.