Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Суддя Тарапата С.С. справа № 905/3336/15
За заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “ОРЛЕАН”, м. Краматорськ Донецької області (код ЄДРПОУ 38866172).
про визнання банкрутом на підставі ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”
Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “ОРЛЕАН”, м. Краматорськ Донецької області.
Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю “ОРЛЕАН”, м.Краматорськ Донецької області (84331, м.Краматорськ, вул.Двірцева, буд. 14; код ЄДРПОУ 38866172).
Кредиторські вимоги, які не були заявлені в установлений Законом строк або відхилені господарським судом, вважати погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнати такими, що не підлягають виконанню.
Провадження по справі № 905/3336/15 припинити.
Копію цієї ухвали направити органу державної реєстрації для внесення відповідних записів до ЄДРПОУ та іншим особам, переліченим в ст.46 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. № 322 .
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Дата розміщення інформації на сторінці господарського суду Донецької області на офіційному веб-порталі «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет - «18» квітня 2016 року.