До уваги: Гиренко Денис Сергійович с.Парасковівка.. Говорун Олена Володинирівна., Голобродський Валерій Володимирович., Голуб Микола Миколайович., Горшков Олександр Анатолійович., Горяга Вадим Миколайович.,Гребенюк Микола Ілліч., Григоренко Андрій Олекса
Господарський суд Донецької області у складі судді Аксьонової К.І., розглянувши матеріали заяви Державного підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», м.Київ,
про визнання поточних кредиторських вимог до боржника у сумі 142302,31грн
у справі №905/3/21
про банкрутство Приватного акціонерного товариства «Машинобудівний завод «Вістек» (код ЄДРПОУ 31226457), м. Бахмут, Донецька область,
ліквідатор Каленчук О.І.,.,
Відповідно доухвали Господарського суду Донецької області від 11.06.2026 судухвалив:
Призначити заяву Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», м. Київ, про визнання поточних кредиторських вимог у сумі 142302,31грн до розгляду у судовому засіданні на 26.06.2026 о 12:00 год.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Донецької області за адресою: пр. Науки, 5, м. Харків, 61022, зал № 104.
Повідомити учасників справи про дату, час і місце проведення судового засідання.
Ліквідатору встановити строк для надання повідомлення про результати розгляду заяви про визнання кредиторських вимог до 26.06.2026.
Роз'яснити можливість участі у судовому засіданні для учасників/ їх представників в режимі відеоконференції відповідно до положень ст.197 Господарського процесуального кодексу України за наявності подання відповідного клопотання та можливість ознайомлення з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Аксьонова К.І.
Електронний варіант судового рішення в мережі Інтернет за адресою: