До уваги cторін у справі 27/32б: 1)Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрекоресурс” м.Донецьк; 2)Товариства з обмеженою відповідальністю „АМПІ” м.Донецьк,
за заявою кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю “Інтеркойл” м.Донецьк,
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “УкрАктив” м.Донецьк (код ЄДРПОУ 33221576),
про банкрутство,
арбітражний керуючий Годз О.П.,
Суддя К.С.Харакоз
Ухвалою суду від 27.02.2026 постановлено:
Відсторонити арбітражного керуючого Годза Олега Петровича від виконання повноважень ліквідатора у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “УкрАктив” (код ЄДРПОУ 33221576).
Зобов’язати Годза Олега Петровича забезпечити схоронність документів та інших матеріалів до призначення судом ліквідатора у справі №27/32б за його письмовою згодою.
Кредиторам до 01 липня 2026 надати суду:
- пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором банкрута (з оформленням у відповідності до положень ст. 48 Кодексу з питань банкрутства України);
- надати письмово викладену позицію із зазначенням аргументів, пояснень та міркувань, щодо подальшого провадження у справі.
Ухвала набрала законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Східного апеляційного господарського суду.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: