До уваги учасників справи про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства Підприємство по ремонту та налагоджуванню гірничошахтного обладнання-Дочірнього підприємства державної холдінгової компанії “Жовтеньвугілля”.
Задовольнити заяву представника Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України б/н від 21.01.2026р. про заміну учасника справи №27/99б.
Замінити учасника у справі №27/99б про банкрутство Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (код ЄДРПОУ 43316700) на його правонаступника - Харківське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України (61024, Харківська обл., місто Харків, вул. Ярослава Мудрого, будинок 26, код ЄДРПОУ 45752470).
Призначити судове засідання у справі №27/99б на 10.03.2026 року о 14:30 год., зал судового засідання №407.
Зобов`язати ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства Підприємство по ремонту та налагоджуванню гірничошахтного обладнання-Дочірнього підприємства державної холдінгової компанії „Жовтеньвугілля” - арбітражного керуючого Нестеренка Олега Анатолійовича надати суду у строк до 02.03.2026р. звіт ліквідатора з актуальними відомостями щодо проведення ліквідаційної процедури, письмові пояснення щодо неподання чи неможливості подати звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс боржника.
Зобов`язати кредиторів, Харківське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України до дати судового засідання надати господарському суду свої пропозиції щодо можливості та доцільності здійснення подальшої судової процедури у справі №42/4б про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства Підприємство по ремонту та налагоджуванню гірничошахтного обладнання-Дочірнього підприємства державної холдінгової компанії „Жовтеньвугілля”.
Роз`яснити, що відповідно до положень ст.197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 11.02.2026р. та може бути оскаржена до Східного апеляційного господарського суду в порядку та строк, встановлений статтями 256-257 Господарського процесуального кодексу України.
за заявою боржника Державного відкритого акціонерного товариства Підприємство по ремонту та налагоджуванню гірничошахтного обладнання-Дочірнього підприємства державної холдінгової компанії „Жовтеньвугілля” смт.Гірне, м.Харцизьк (код ЄДРПОУ 05515619)