flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов Трайд Компани Лимитед», Яблонської Олени Петрівни, приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Дніпропетровської області Рички Юлії Олександрівни та приватного нотаріуса Дніпровс

22 січня 2026, 12:03

Справа № 905/1288/25

Ухвалою від 20.01.2026 суд постановив:

  1. Відкласти підготовче засідання на 09.02.2026 року о 09:30 год., зал судового засідання №407.

  2. Задовольнити клопотання Новикова Володимира Васильовича про витребування доказів.

  3. Витребувати у Господарського суду Донецької області матеріали справи №905/226/25 за позовом Новикова Володимира Васильовича до Поліївця Валерія Івановича про скасування реєстраційних дій (записів) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

  4. Запропонувати відповідачу-2 надати відповідно до ст.167 ГПК України заперечення на відповідь на відзив з належними доказами їх направлення учасникам справи (за наявності).

  5. Підготовче засідання провести в режимі відеоконференції. Явка учасників в засідання суду не є обов'язковою.

  6. Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення суддею та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

 

за позовом Новикова Володимира Васильовича

до відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов Трайд Компани Лимитед»

до відповідача-2 Поліївець Валерія Івановича

до відповідача-3 Яблонської Олени Петрівни

за участю третьої особи-1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Дніпропетровської області Рички Юлії Олександрівни

за участю третьої особи-2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача приватного нотаріуса Вараського районного нотаріального округу Рівненської області Сусь Любов Улянівні

за участю третьої особи– 3, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Дніпропетровської області Виноградової Владислави Юріївни

про визначення розміру статутного капіталу товариства та розмірів часток учасників товариства

Суддя  Г.В. Левшина

 

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://reyestr.court.gov.ua/Review/133417342