flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги: Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс інвестмент», м.Київ

16 січня 2026, 16:18

По справі №905/1712/23:

за позовом: керівника Краматорської окружної прокуратури Донецької області, м.Краматорськ в інтересах держави в особі

позивача 1: Східного офісу Держаудитслужби, м.Дніпро в особі Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, м.Маріуполь

позивача 2: Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області, м.Маріуполь

до відповідача 1: Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради, м.Краматорськ

до відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс інвестмент», м.Київ

за участю третьої особи 1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м.Харків

про визнання недійсним рішення уповноваженої особи, визнання недійсним договору підряду та стягнення коштів

 

        

Ухвалою суду від 14.01.2026 постановлено:

  1. Прийняти до провадження справу №905/1712/23 у складі судді Курило Г.Є., розгляд справи почати з початку.

  2. Поновити провадження у справі  №905/1712/23.

  3. Підготовче засідання призначити на 10.02.2026 об 11:00 год., зал судового засідання №105.

  4. Повідомити учасників справи про підготовче засідання призначене на 10.02.2026 об 11:00 год.

  5. Запропонувати учасникам справи  у строк до 06.02.2026 надати письмові пояснення, з урахуванням правової позиції, сформованої у постанові Об`єднаної палати Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 19.12.2025 у справі №922/3456/23, з доказами їх направлення іншим учасникам справи.

  6. Роз`яснити Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс інвестмент», м.Київ обов`язок зареєструвати відповідно до ч.6 ст.6 Господарського процесуального кодексу України свій електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд».

  7. З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю рекомендувати у випадку загрози життю, здоров`ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України.

 

Суддя Курило Г.Є.

 

Електронний варіант ухвали  в мережі Інтернет за адресою: https://reyestr.court.gov.ua/Review/133283444