Закладу дошкільної освіти № 11 “Росинка” Мирноградської міської ради Донецької області, с. Рівне, Покровський район, Донецька область,
У справі № 905/681/24:
за заявою Товариства з обмеженою відповідальності “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”, м.Київ,
у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальності “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”, м.Київ,
до відповідача Закладу дошкільної освіти № 11 “Росинка” Мирноградської міської ради Донецької області, с. Рівне, Покровський район, Донецька область,
про стягнення 12506,00 грн,
Суддя К.С.Харакоз
Ухвалою суду від 11.11.2025 постановлено:
Призначити до розгляду заяву про зміну порядку виконання рішення суду на 17.11.2025 року о 15:15 год. зал судового засідання №105.
Відділу освіти Мирноградської міської ради до дати судового засідання надати суду письмові пояснення щодо зяви Товариства з обмеженою відповідальності “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” про зміну порядку виконання рішення суду у справі №905/681/24.
Явка представників сторін у судове засідання не є обов`язковою.
Роз'яснити, що учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Повідомити, що участь у судовому засіданні можлива для учасників справи виключно в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Відповідно до ст. 235 Господарського процесуального кодексу України, ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Інформацію щодо руху справи можна отримати на інформаційному сайті http://www.reyestr.court.gov.ua, веб-порталі “Судова влада України” (dn.arbitr.gov.ua).
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: