у справі за позовом Покровської міської ради Донецької області
до Фізичної особи-підприємця Михайлова Олександра Миколайовича
про стягнення 631 188,85 гривень
Суддя: Фурсова С.М.
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 20.10.2025 ухвалено:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/1105/25.
Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 06.11.2025 року об 11:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, зал судового засідання № 104.
Залучити до участі у справі, в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – Покровську міську військову адміністрацію Покровського району Донецької області (85300, Донецька область, місто Покровськ, площа Незалежності, будинок 11; код ЄДРПОУ 44790232).
Запропонувати:
- відповідачу протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі надати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову (за наявності);
- позивачу протягом п’яти днів з дня отримання відзиву на позов (у разі подання) надати відповіді на відзив (за необхідності);
- відповідачу протягом п’яти днів з дня отримання відповіді на відзив (у разі подання) надати заперечення на відповідь на відзив (за наявності);
- третій особі протягом п’ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі висловити позицію, щодо заявленого позову.
Звернути увагу учасників справи на приписи ч.5 ст.165, ч.3 ст.166, ч.3 ст.167 Господарського процесуального кодексу України, згідно з якими копія відзиву, відповіді на відзив та заперечень на відповідь на відзив з доданими документами повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам одночасно з надісланням (наданням) до суду.
Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (ч.2 ст.178 Господарського процесуального кодексу України). При цьому, якщо докази не можуть бути подані разом з відзивом з об'єктивних причин, відповідач повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу (ч.ч.3, 4 ст.80 Господарського процесуального кодексу України).
Явка учасників справи у судове засідання не обов’язкова.
Попередити учасників справи, що у разі виникнення обставин зумовлених військовою агресією проти України та які об`єктивно унеможливлюють проведення судового засідання у призначений час, судове засідання може бути відкладено.
Рекомендувати учасникам судових засідань утриматись від відвідування приміщення суду, свої процесуальні права та обов’язки реалізовувати з використанням альтернативних способів подачі документів та участі в судових засіданнях в режимі відеоконференції.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.
Ухвала набрала чинності з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: