До уваги ДВАТ «ШУ Кіровське», ВДСО при Макіївському ГУ УМВС України в Донецькій області та Донецького облкомітету профспілки працівників будівництва та промбуд-матеріалів
Суддя Господарського суду Донецької області Чернова О.В., за участю секретаря судового засідання Рикова А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
за заявою кредитора (заявника) ДВАТ «Шахтопромкомплект» ДП ДХК «Макіїввугілля», м. Макіївка
до боржника Відкритого акціонерного товариства «Спецзалізобетон», м.Макіївка
Відповідно до Ухвали Господарського суду Донецької області від 09.09.2025 суд постановив: Клопотання ліквідатора Відкритого акціонерного товариства «Костянтинівський металургійний завод» - арбітражного керуючого Вербицького О.В. №02-02-88/346 від 30.05.2025 про продовження строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора задовольнити частково.
Продовжити строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора - арбітражного керуючого Вербицького О.В. у справі №24/215б про банкрутство Відкритого акціонерного товариства «Спецзалізобетон» на 2 місяці.
Ліквідатору вчинити дії щодо виявлення майна боржника на підконтрольній території, провести засідання комітету кредиторів з питання подальшого руху справи та у строк до 30.10.2025 подати суду протокол засідання комітету кредиторів та актуальний реєстр вимог кредиторів.
Призначити судове засідання у справі на 03.11.2025 о 15:20 год. Судове засідання відбудеться у приміщені Господарського суду Донецької області (м. Харків, пр. Науки, 5), зала судового засідання №104-А.
Судове засідання у справі №24/215б провести в режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв’язку Електронного суду (https://vkz.court.gov.ua/), за участю ліквідатора - арбітражного керуючого Вербицького О.В., представника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - Кошлаченко О.І.
Рекомендувати іншим учасникам справи брати участь у судовому в режимі відеоконференції у порядку, передбаченому ст. 197 Господарського процесуального кодексу України. Судове засідання відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази можуть бути ними подані в електронному вигляді через особистий кабінет в системі «Електронний суд», або у паперовій формі.
Ухвала складена та підписана 09.09.2025.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом десяти днів до Східного апеляційного господарського суду.
Суддя О.В. Чернова
Електронний варіант судового рішення в мережі Інтернет за адресою: