flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги учасників справи №905/694/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СРЗ", м.Маріуполь (ЄДРПОУ 32183383).

04 серпня 2025, 14:44

Справа № 905/694/21

 

Ухвалою від 29.07.2025 суд постановив:

Оголосити перерву у попередньому засіданні до 09.09.2025 року об 11:00 год., зал судового засідання №407.

Зобов’язати арбітражного керуючого Кучака Ю.Ф. до дати попереднього засідання надати суду інформацію щодо виконаних ним дій в процедурі розпорядження майном боржника, матеріали інвентаризації майна ТОВ «СРЗ» та інформацію щодо наявності у боржника будь-якого майна на підконтрольній території України за рахунок якого можливо було б задовольнити кредиторські вимоги.

Попереднє засідання провести в режимі відеоконференції. Явка у судове засідання учасників справи не обов'язкова.

Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, можуть бути ними подані в електронному вигляді через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст.235 Господарського процесуального кодексу України та оскарженню не підлягає.

 

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Буддеталь", м.Краматорськ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "СРЗ", м.Маріуполь (ЄДРПОУ 32183383)

про банкрутство

.

Суддя  Г.В. Левшина

 

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: http://reyestr.court.gov.ua/Review/129181728