за позовом: Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», м.Київ в особі філії – Донецького обласного управління Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», м.Краматорськ
до відповідача 1: Приватного підприємства «Олнайт», м.Маріуполь
до відповідача 2: Приватного підприємства «Ремонтно-аварійна служба», м.Маріуполь
про стягнення 1471781,45 грн та звернення стягнення на предмет іпотеки
Ухвалою суду від 29.04.2025 постановлено, зокрема:
Задовольнити клопотання представника відповідача 1 про відкладення підготовчого засідання та відкласти підготовче засідання на 21.05.2025 о 12:00 год., зал судового засідання №105.
Відповідачу 1 у строк до 19.05.2025 надати суду заперечення на відповідь на відзив на позовну заяву та докази направлення заперечень на адресу сторін. Відповідачу 2у строк до 19.05.2025 надати суду відзив на позовну заяву та докази направлення відзиву на адреси учасників справи.
Роз`яснити відповідачу 1 та відповідачу 2 обов`язок зареєструвати відповідно до ч.6 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України свої електронні кабінети у підсистемі «Електронний суд».
Звернути увагу учасників справи на те, що в умовах дії на території України воєнного стану судові засідання під час повітряної тривоги не проводяться до оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги». Розгляд справ буде відбуватися після оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги» у порядку черговості відповідно до переліку справ призначених до розгляду на відповідну дату.