За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Каскад» (01103, м.Київ, б.Міхновського Миколи, б. 14-16, 236, код ЄДРПОУ 30585543)
до відповідача: Приватного акціонерного товариства «Діанівська птахофабрика» (85783, Донецька область, Волноваський район, с. Діанівка, вул. Миру, буд. 1А, код ЄДРПОУ 30492941)
Призначити до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Каскад» про стягнення витрат на професійну правничу допомогу в судовому засіданні на 19.03.2025 о 14:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, за адресою: 61022, м. Харків, пр. Науки, 5, кабінет №322.
Запропонувати Приватному акціонерному товариству «Діанівська птахофабрика» надати суду письмову правову позицію щодо наданої Товариством з обмеженою відповідальністю «Каскад» заяви про стягнення витрат на професійну правничу допомогу з доказами її направлення заявнику до дати судового засідання.
Судове засідання буде проведено в режимі відеоконференції з використанням системи відеоконференц-зв`язку EasyCon.
Особи, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду:
- представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Каскад» Мацак О.Ю.
Повідомити учасників справи, що участь у судовому засіданні можлива для учасників справи виключно в режимі відеоконференції, у порядку, передбаченому ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, та відбудеться лише за умови наявності об`єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Явка учасників справи не є обов`язковою.
З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю рекомендувати у випадку загрози життю, здоров`ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України.
Роз`яснити учасникам справи, що в умовах дії режиму воєнного стану, з міркувань безпеки та враховуючи приписи ст.3 Конституції України, судове засідання може бути перенесене на іншу дату, про що сторони будуть повідомлені.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 04.03.2025 та оскарженню не підлягає..