До уваги всіх учасників справи про банкрутство ПАТ «Завод по обробці кольорових металів» №905/909/21: Приватного акціонерного товариства “Укрпідшипник” (м.Бахмут,Донецька область), Немченко Ольги Олександрівни (м.Бахмут), Чистякова Олександра Вікторовича
1.Відкласти судове засідання з розгляду заяви ліквідатора Огулькової Анни Миколаївни №10-01-25/1/02-03 від 10.01.2025 (вх.№272/25) про визначення умов продажу заставного майна та з розгляду заяви ліквідатора Огулькової Анни Миколаївни б/н від 27.01.2025 (вх..№477/25) про затвердження звітів про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого в судовому засіданні на 26.03.2025 року о 16:00 год., яке відбудеться в приміщенні суду, за адресою: м.Харків, пр.Науки,5, зал судового засідання № 320.
2.Запропонувати кредитору Акціонерному товариству “Державний експортно-імпортний банк України” здійснити оцінку заставного майна, що запропоновано арбітражним керуючим для продажу на аукціоні; внести зміни до умов продажу заставного майна на аукціону, з якими кредитор не погоджується та запропонувати власні умови продажу відповідно до умов чинного законодавства.
3.Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.