за заявою ініціюючого кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Вуглекон", м.Київ,
до боржника Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699), м. Мирноград, Донецька область,
про банкрутство,
Суддя К.С.Харакоз
Постановою суду від 12.02.2025 постановлено:
Припинити процедуру розпорядження майном Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699).
Припинити повноваження розпорядника майна Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699) арбітражного керуючого Козловської Діани Валеріївни (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №484, видане 15.03.2013 Міністерством юстиції України).
Визнати банкрутом боржника – Приватне акціонерне товариство "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699, адреса: 85323, Донецька область, Покровський район, м.Мирноград, вул.Соборна, б.20Б, офіс 38).
Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 12.02.2026.
Призначити ліквідатором Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699) арбітражного керуючого Козловську Діану Валеріївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №484 від 15.03.2013, адреса: 01024, м.Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, б.3, офіс 309).
Встановити ліквідатору Приватного акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Мирноградська" (код ЄДРПОУ 24820699) арбітражному керуючому Козловській Діані Валеріївні основну грошову винагороду у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання повноважень ліквідатора.
Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.
Роз'яснити, що відповідно до ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства з дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:
господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо;
строк виконання всіх грошових зобов’язань банкрута вважається таким, що настав;
у банкрута не виникає жодних додаткових зобов’язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов’язаних із здійсненням ліквідаційної процедури;
припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута;
відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю;
продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом;
скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв’язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.
Керівнику боржника протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов’язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов’язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням.
Ліквідатору до завершення ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства та за результатами роботи по ліквідації підприємства-банкрута надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс банкрута, а також документи, перелік яких встановлено ст. 65 Кодексу.
Копію постанови надіслати учасникам у справі про банкрутство, державному реєстратору, органу ДВС за місцезнаходженням боржника та державному органу з питань банкрутства.
В судовому засіданні 12.02.2025 проголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Повний текст постанови складено та підписано 17.02.2025.
Постанова набирає чинності у строк та порядку, визначеному ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства.
Постанова може бути оскаржена протягом строку, встановленого ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.
Апеляційна скарга може бути подана учасниками справи до Східного апеляційного господарського суду.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: