До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек”, м. Донецьк, Товариства з обмеженою відповідальністю “Енергокапітал”, м. Макіївка, Товариства з обмеженою відповідальністю “Промислова компанія “Енергоімпекс””, м. Донецьк
Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек” (код ЄДРПОУ 32510349, вул.Тамбовська,1, м. Донецьк, 83030).
Визнати банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек” (код ЄДРПОУ 32510349, вул.Тамбовська,1, м. Донецьк, 83030).
Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек” (код ЄДРПОУ 32510349, вул.Тамбовська,1, м. Донецьк, 83030) арбітражного керуючого Бурцевої Ірину Юріївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 353 від 28.02.2013).
Відкрити ліквідаційну процедуру.
Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек” (код ЄДРПОУ 32510349, вул.Тамбовська,1, м. Донецьк, 83030) арбітражного керуючого Бурцеву Ірину Юріївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 353 від 28.02.2013).
Підприємницьку діяльність банкрута завершити.
Строк виконання всіх грошових зобов'язань вважати таким, що настав 05.03.2024.
Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.
Оприлюднити на веб-порталі судової влади України повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю “Істек” (код ЄДРПОУ 32510349, вул.Тамбовська,1, м. Донецьк, 83030) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 05.03.2024.
Зобов`язати посадових осіб банкрута протягом 15 (п`ятнадцяти) днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.
Зобов`язати ліквідатора відповідно до ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства прийняти до свого відання майно боржника та забезпечити його збереження, виконувати функції з управління та розпорядження майном банкрута, проводити інвентаризацію та визначати початкову вартість майна банкрута, здійснювати аналіз фінансового стану банкрута, вести реєстр вимог кредиторів, формувати ліквідаційну масу, розглядати вимоги поточних кредиторів; передати в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які підлягають обов`язковому зберіганню; повідомляти працівників банкрута про звільнення та здійснити його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту, вживати заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, передати в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов`язковому зберіганню, здійснити продаж майна банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом, повідомити про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надавати державному реєстратору в електронній формі через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомості, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства, заявляти (пред`являти) до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами. Залишки коштів на цих рахунках перераховуються на основний рахунок боржника.
Зобов`язати ліквідатора не рідше ніж один раз на місяць надавати комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів.
Зобов`язати ліквідатора в строк до 05.03.2025 виконати ліквідаційну процедуру та надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс, а також інші докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі:
- відомості про реалізацію об`єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу, звіти про оцінку майна;
- копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо);
- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів,
- звіт про виплачені кредиторам кошти, документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів;
- довідки установ банку про закриття рахунків банкрута,
- копії повідомлень направлених до органу державної податкової служби, Пенсійного фонду та центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури,
- довідку архівної установи про прийняття документів, які підлягають обов`язковому зберіганню,
- оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію,
- докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази що свідчать про неможливість її стягнення,
- довідку банку про рух грошових коштів по поточному рахунку за весь час здійснення ліквідаційної процедури,
- баланси підприємства за весь час роботи ліквідатора,
- протоколи засідань комітету кредиторів і протоколи загальних зборів кредиторів,
- затверджений комітетом кредиторів звіт про оплату послуг та відшкодування витрат ліквідатора.
Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов`язаний подати до господарського суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.
Зобов`язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та відомості про ліквідатора банкрута.
Відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Копію постанови направити сторонам, ліквідатору, органу державної податкової служби, органу державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника та державному реєстратору за місцезнаходження боржника для виконання.
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги у строки та порядку передбачені ст. 256- 257 Господарського процесуального кодексу України.
У підсумковому засіданні 05.03.2024 складено та підписано вступну та резолютивну частини постанови. Повний текст постанови складено та підписано 12.03.2024.
Електронний варіант ухвали можна знайти за посиланням: