Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/1319/23.
Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 22.11.2023 року об 11:40 год., яке відбудеться у приміщенні суду, зал судового засідання №407.
Відповідачу надати відповідно до ст.165 ГПК України відзив на позовну заяву і всі письмові докази (які можливо доставити до суду), протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; одночасно надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку судового засідання.
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.
Явка у підготовче засідання учасників справи не обов’язкова. При цьому, учасники справи не позбавлені можливості подавати до суду клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
за позовом Державного підприємства «Добропіллявугілля-Видобуток», м.Добропілля
до відповідача Комунального підприємства «Добро» Добропільської міської ради, м.Добропілля
про стягнення заборгованості в сумі 1416058,19 грн., з яких: основна заборгованість у сумі 283505,24 грн., 3% річних у сумі 48747,41 грн., інфляційне збільшення у сумі 424646,80 грн., штраф у сумі 19845,37 грн. та пеня у сумі 639313,37 грн.