До уваги cторін : Комунальному дошкільному навчальному закладу «Ясла-садок №101 «Журавушка» Маріупольської міської ради Донецької області ( справа 905/1018/23)
Суддя Господарського суду Донецької області Хабарова М.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Єврогаз ЛТД» (вул. Гоголя буд.137 м. Черкаси Черкаська обл. 18002) про видачу судового наказу про стягнення;
з Комунального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок №101 «Журавушка» Маріупольської міської ради Донецької області ( вул.. Гранитна, буд. 55-Б, м. Маріуполь Донецька обл. 87591);
про заборгованість у розмірі 19 866,68 грн.
Ухвалою суду від 17.08.2023 постановив:
Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Єврогаз ЛТД» у видачі судового наказу про стягнення з Комунального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок №101 «Журавушка» Маріупольської міської ради Донецької області заборгованості у розмірі 19 866,68 грн.
Дата складання та підписання повного тексту ухвали 17.08.2023.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в порядку та строки, передбачені ст.ст. 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.