Рішенням Господарського суду Донецької області від 29.05.2023 закрито провадження у справі № 905/19/23 в частині позовних вимог про стягнення суми основного боргу в розмірі 16 496,16 грн на підставі п. 2 ч. 1 ст. 231 ГПК України. Позов задоволено частково. Стягнуто з Приватного акціонерного товариства "Інтер Агролайн" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Біо-Юнік" основну заборгованість у сумі 50 000,00 грн, 3% річних у сумі 409,91 грн, інфляційні втрати в сумі 3 443,59 грн, витрати по сплаті судового збору в сумі 1967,43 грн, витрати на правову допомогу в сумі 5 551,00 грн. В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ст. 241 ГПК України).
Апеляційна скарга на рішення суду подається в строки та в порядку, визначені статтями 256, 257 ГПК України.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Біо-Юнік"
до відповідача: Приватного акціонерного товариства "Інтер Агролайн"
про стягнення 88 707,58 грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: