Ухвалою Господарського суду Донецької області від 15.05.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 905/526/23 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Євроенерготрейд" до Комунального підприємства "Лиманська служба єдиного замовника" про стягнення 16 091,93грн. Розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження справи без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами.
Встановлено учасникам справи строки для подання заяв по суті справи.
Відповідно до ч. 7 ст. 252 ГПК України клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати у строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше 5 днів з дня отримання відзиву.
Всі заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, а також будь-які інші документи можуть бути подані засобами електронного зв`язку на електронну пошту суду inbox@dn.arbitr.gov.ua або через особистий кабінет в системі Електронний суд. Вказані документи мають бути посвідчені електронним підписом. У разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Євроенерготрейд"
до відповідача: Комунального підприємства "Лиманська служба єдиного замовника"
про стягнення 16 091,93грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: