До Уваги Сторін: Позивач - Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради (Донецька область, м.Маріуполь); Відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія-Фарм" (Донецька обл., м.Маріуполь)
Рішенням Господарського суду Донецької області від 14.02.2023 по справі №905/2310/21 у позові відмовлено повністю.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга подається до Східного апеляційного господарського суду протягом двадцяти днів з дня проголошення рішення.
за позовом: Департаменту по роботі з активами Маріупольської міської ради.
до: Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія-Фарм".
про: зобов'язання ТОВ "Мрія-Фарм" звільнити нежитлове приміщення, повернення нежитлового приміщення та стягнення з ТОВ "Мрія-Фарм" неустойки в розмірі 12321,76 грн.
Суддя: Говорун О.В
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. № 104
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: