Ухвалою Господарського суду Донецької області від 26.09.2022 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання.
Повідомити учасників справи про дату, час і місце проведення судового засідання.
Роз`яснити, що учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
за позовом: особи, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб - заступник керівника Черкаської окружної прокуратури в інтересах держави в особі виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
до Товариства з обмеженою відповідальністю «АС»
про стягнення 73244,55 грн.
Суддя: Говорун О.В
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. № 104
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: