Ухвалою Господарського суду Донецької області від 20.03.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі 905/269/23 за позовом фізичної особи-підприємця Тугай Наталії Юріївни до Товариства з обмеженою відповідальністю "Планета Здоровье" про стягнення 397 751,24 грн. Розгляд справи вирішено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами. Встановлено учасникам справи строки для подання заяв по суті справи.
Повідомити сторони про те, що всі заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, а також будь-які інші документи можуть бути подані засобами електронного зв`язку на електронну пошту суду inbox@dn.arbitr.gov.ua або через особистий кабінет в системі Електронний суд. Вказані документи мають бути посвідчені електронним підписом. У разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом: фізичної особи-підприємця Тугай Наталії Юріївни
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Планета Здоровье"
про стягнення 397 751,24грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: