Рішенням Господарського суду Донецької області від 20.02.2023 позов задоволено повністю. Стягнуто з Комунального некомерційного підприємства "Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Збут-Енерго Плюс" заборгованість за поставлену електричну енергію в лютому, березні, квітні 2022 року за Договором № 380/22-ЗП про постачання електричної енергії споживачу від 07.02.2022 в сумі 391 102,20 грн та витрати по сплаті судового збору в сумі 5 866,53 грн.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ст. 241 ГПК України).
Апеляційна скарга на рішення суду подається в строки та в порядку, визначені статтями 256, 257 ГПК України.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Збут-Енерго Плюс"
до Комунального некомерційного підприємства "Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради"
про стягнення 391 102,20 грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: