Справа № 905/29/23 Ухвалою Господарського суду Донецької області від 23.01.2023 суд ухвалив: Прийняти до провадження справу № 905/29/23 та розпочати її розгляд спочатку. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судово
за позовом:Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область, місто Маріуполь,
до відповідача: фізичної особи - підприємця Тітової Олесі Федорівни, Донецька область, місто Маріуполь
Суддя М.О. Лейба
Ухвалою суду від 20.01.2023 постановлено:
1.Прийняти справу №905/365/22 до свого провадження.
2.Призначити судове засідання на 15.02.2023 о 12:00год., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Донецької області за адресою: м.Харків, пр.Науки, буд.5, каб. (зал судових засідань) №413.
3.Явка учасників справи не є обов’язковою.
4.Повідомити учасників справи, що участь у судовому засіданні можлива для учасників справи виключно в режимі відеоконференції, у порядку, передбаченому статтею 197 Господарського процесуального кодексу України, та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
5.З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю – рекомендувати у випадку загрози життю, здоров’ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України.
6.Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.
7.Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи.
8.Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.
Ухвала набрала чинності з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Електронний варіант судового рішення в мережі Інтернет за адресою: