1.Повідомити Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі відокремленого підрозділу Покровського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Покровськ Донецької області, та Мар’їнське комунальне підприємство «Промінь», м.Мар’їнка Покровського району Донецької області, про дату, час і місце підготовчого засідання, що відбудеться 08.12.2022 о 15:30 год., у приміщенні Господарського суду Донецької області, за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. №406.
2.Повідомити, що участь у підготовчому засіданні можлива для сторін в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення підготовчого засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
3.Роз'яснити необхідність дотримання приписів ст.197 Господарського процесуального кодексу України при поданні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
за позовом Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі відокремленого підрозділу Покровського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Покровськ Донецької області,
до відповідача, Мар’їнського комунального підприємства «Промінь», м.Мар’їнка Покровського району Донецької області,
про стягнення 1370037,27 грн., -
Суддя Кротінова О.В.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: