До уваги: Управління комунального господарства, м. Костянтинівка, Донецька область; Комунального некомерційного підприємства Костянтинівської міської ради «Стоматологічна поліклініка», м. Костянтинівка, Донецька область; Новодмитрівський заклад дошкільно
за позовом керівника Костянтинівської окружної прокуратури Донецької області, м.Костянтинівка, Донецька область, в інтересах держави в особі позивача, Костянтинівської міської ради, м. Костянтинівка, Донецька область
до відповідача-1: Управління комунального господарства, м. Костянтинівка, Донецька область
до відповідача-2: Управління освіти Костянтинівської міської ради, м. Костянтинівка, Донецька область
до відповідача-3: Комунального некомерційного підприємства Костянтинівської міської ради «Стоматологічна поліклініка», м. Костянтинівка, Донецька область
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Новодмитрівський заклад дошкільної освіти №3 “Капітошка” Костянтинівської міської ради, с. Новодмитрівка, Донецька область
про визнання недійсним договору оренди №642 від 02.09.2021; зобов’язання звільнити та повернути приміщення,
Ухвалою суду від 18.11.2022 постановлено:
Відкласти розгляд справи на 08.12.2022 о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Донецької області за адресою: пр. Науки, 5, м. Харків, 61022, каб. № 326.
Суддя Аксьонова К.І.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: