Ухвалою господарського суду Донецької області від 14.11.2022 призначено підготовче засідання на 06.12.2022 року о 15:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань № 104.
Запропоновано сторонам надати обґрунтування своєї позиції по справі на теперішній час.
З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю рекомендувати учасникам справи подавати до суду заяви про розгляд справи за їхньої відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України або про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Сторони мають право надсилати документи, що стосуються розгляду судових справ, без особистого прибуття до приміщення суду через особистий кабінет в системі "Електронний суд". У разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом). У разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма Євро-Азов Сервіс"
до Публічного акціонерного товариства "Енергомашспецсталь"
про стягнення 3 826 462,99грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: