До уваги КП «Компанія «Вода Донбасу», в особі Слов’янського регіонального виробничого управління КП «Компанія «Вода Донбасу»,ТОВ «ФПГ Юзбудмонтаж», м.Маріуполь Донецької області,
1.Закрити підготовче провадження по справі №905/2156/21.
2.Призначити справу №905/2156/21 за позовом Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Слов’янськ Донецької області, до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «ФПГ Юзбудмонтаж», м.Маріуполь Донецької області, про витребування майна з чужого незаконного володіння, до судового розгляду по суті.
3.Визначити проведення судового засідання 08.12.2022 о 15:00 год. за адресою: 61022, м.Харків, проспект Науки, 5, зал судового засідання №104 для розгляду справи по суті.
4.З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю - рекомендувати у випадку загрози життю, здоров`ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 Господарського процесуального кодексу України.
5.Повідомити сторін, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд».
6.Повідомити, що участь у судовому засіданні можлива для сторін в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
7.Роз'яснити необхідність дотримання приписів ст.197 Господарського процесуального кодексу України при поданні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
8.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
9.Дата підписання ухвали 09.11.2022.
10.Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні поштові адреси учасників справи.
за позовом Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Слов’янськ Донецької області,
до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «ФПГ Юзбудмонтаж», м.Маріуполь Донецької області,
про витребування майна з чужого незаконного володіння
Суддя Кротінова О.В.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: