Ухвалою Господарського суду Донецької області від 09.11.2022 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі 905/834/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Збут-Енерго Плюс" до Комунального некомерційного підприємства "Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради" про стягнення 391 102,20 грн. Розгляд справи вирішено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження справи без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами. Встановлено учасникам справи строки для подання заяв по суті справи, в тому числі відповідачу строк 15 днів з дня вручення цієї ухвали для подання відзиву на позов.
Повідомити сторони про те, що всі заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, а також будь-які інші документи можуть бути подані засобами електронного зв’язку на електронну пошту суду inbox@dn.arbitr.gov.ua або через особистий кабінет в системі “Електронний суд”. Вказані документи мають бути посвідчені електронним підписом. У разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Збут-Енерго Плюс"
до Комунального некомерційного підприємства "Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради"
про стягнення 391 102,20 грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: