Господарський суд Донецької області в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України повідомляє Приватне акціонерне товариство "Завод обважнювачів" як відповідача у справі № 905/468/22 про те, що ухвалою суду від 08.11.2022, яка занесена до протоколу судового засідання, в розгляді справи по суті оголошено перерву до 06.12.2022 року о 10:30 год.
Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Донецької області за адресою: 61022, м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань 104.
Повідомити, що участь сторін у судових засіданнях можлива лише в режимі відеоконференції, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно завчасно подати відповідну заяву.
Повідомити, що сторони мають право подати до суду в порядку частини третьої статті 196 ГПК України заяву про розгляд справи за їх відсутності за наявними матеріалами.
Сторони мають право надсилати документи, що стосуються розгляду справи, в електронному вигляді на електронну пошту суду inbox@dn.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом) або через особистий кабінет в системі "Електронний суд", а в разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Ю.Комодітіз"
до Приватного акціонерного товариства "Завод обважнювачів"
про стягнення 2 937 336,84 грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: