Ухвалою Господарського суду Донецької області від 05.09.2022 суд ухвалив:
Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів, до 05.10.2022 включно.
Відкласти розгляд справи на 22.09.2022 року о 12:00 год. зал судового засідання № 322
Повідомити альтернативними засобами повідомлення сторін про підготовче засідання, призначене на 22.09.2022 року об 12:00 год.
Явка учасників справи не є обов`язковою.
З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю – рекомендувати у випадку загрози життю, здоров’ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України.
6.Роз`яснити учасникам справи, що в умовах дії режиму воєнного стану, з міркувань безпеки та враховуючи приписи ст.3 Конституції України, судове засідання може бути перенесене на іншу дату, про що сторони будуть повідомлені.
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді через особистий кабінет в системі «Електронний суд» або електронною поштою на е-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом).
Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи та або/ телефонограмою та/або оголошенням на сайті господарського суду Донецької області. Інформацію щодо роботи суду можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.uа
за позовом Приватного підприємства “Вітязь”
до відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю “Управління громадського харчування та торгівлі”