До уваги Маріупольської міської ради ( м.Маріуполь, Донецька область) та Управління Державного архітектурно – будівельного контролю Маріупольської міської ради (м.Маріуполь, Донецька область)
за позовом Фізичної особи – підприємця Ватіняна Варужана Аршалуйсовича, м.Маріуполь, Донецької області,
до відповідача Маріупольської міської ради , м.Маріуполь, Донецька область
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача – Управління Державного архітектурно – будівельного контролю Маріупольської міської ради, м.Маріуполь, Донецької області
про визнання права власності на самочинне забудовану будівлю А-1 Громадська будівля №72 “а”, розташовану по проспекту Перемоги, в Лівобережному районі міста Маріуполь Донецької області,
Рішенням суду від 31.10.2022:
Позовну заяву Фізичної особи – підприємця Ватіняна Варужана Аршалуйсовича до Маріупольської міської ради Донецької області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача Управління Державного архітектурно – будівельного контролю Маріупольської міської ради, про визнання права власності на самочинне забудовану будівлю А-1 Громадська будівля №72 “а”, розташовану по проспекту Перемоги, в Лівобережному районі міста Маріуполь Донецької області –задовольнити.
Визнати право власності на збудовану будівлю А-1 Громадська будівля №72а, розташовану за адресою: місто Маріуполь, проспект Перемоги, Лівобережний район, за Фізичною особою - підприємцем Ватіняном Варужаном Аршалуйсовичем (87500, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Сєдова, буд.117А; РНОКПП 2209416515, 28.06.1960 р.н.).
Стягнути з Маріупольської міської ради Донецької області (87500, Донецька область, м.Маріуполь, просп.Миру, 70; код ЄДРПОУ 33852448) на користь Фізичної особи – підприємця Ватіняна Варужана Аршалуйсовича (87500, Донецька область, м.Маріуполь, вул. Сєдова, буд.117А; РНОКПП 2209416515, 28.06.1960 р.н.) витрати зі сплати судового збору в розмірі 8261,91грн.
Рішення може бути оскаржене в Східний апеляційний господарський суд протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення в порядку передбаченому розділом IV ГПК України з урахуванням приписів перехідних положень.