про банкрутство Публічного акціонерного товариства "Енергомашспецсталь", м.Краматорськ, Донецька область
Суддя М.О. Лейба
Ухвалою суду від 31.10.2022 постановлено:
Прийняти та призначити заяву thyssenkrupp Мaterials Trading GmbH до розгляду у попередньому засіданні 05.12.2022 о 12:00год., яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м.Харків, пр.Науки, 5, каб. (зал судових засідань) № 105.
Боржнику до дати попереднього засідання надати суду відзив на заяву Thyssenkrupp Мaterials Trading GmbH.
Заявнику Thyssenkrupp Мaterials Trading GmbH до дати попереднього засідання визначити суму заявлених грошових вимог в націнальній валюті України за курсом НБУ гривні до долара США, встановленим на дату подання кредитором заяви з грошовими вимогами, у відповідності до частини 4 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства.
Повідомити, що участь у попередньому засіданні можлива для учасників судового процесу виключно в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об`єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення попереднього засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи.
Ухвала набрала законної сили 31.10.2022 та оскарженню не підлягає.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: