До уваги: позивача: Даниленка Миколи Віталійовича, м.Донецьк відповідача 1: ТОВ "КАЗКА ОЗЕРО", м.Лиман, Донецька область відповідача 2: гр.Мірошниченко Андрія Володимировича, м.Лиман, Донецька область відповідача 3: гр.Бондаревої Олени Петрівни, м.Донецьк
за позовною заявою: Даниленка Миколи Віталійовича, м.Донецьк
до відповідача 1: Товариства з обмеженою відповідальністю "КАЗКА ОЗЕРО", м.Лиман, Донецька область
до відповідача 2: гр.Мірошниченко Андрія Володимировича, м.Лиман, Донецька область
до відповідача 3: гр.Бондаревої Олени Петрівни, м.Донецьк
до відповідача 4: гр.Безуглої Олени Григорівни, м.Краматорськ, Донецька область
до відповідача 5: гр.Шаповалова Анатолія Леонідовича, м.Ворзель, Київська область
про визнання договорів купівлі-продажу частки у статутному капіталі недійсними, визнання частково недійсними рішення, оформлені протоколами №1-12-2017 від 01.12.2017 та №15-01-2018 від 16.01.2018
Суддя М.О. Лейба
Ухвалою суду від 20.10.2022 постановлено:
Оголосити перерву у судовому засіданні до 31.10.2022 об 11:00год., яке відбудеться в приміщенні суду за адресою: м.Харків, проспект Науки, 5, каб. (зал судового засіданн) №413.
Повідомити сторін про місце, час та дату судового засідання шляхом паправлення даної ухвали засобами електронного листування на електронні поштові адреси учасників справи.
Явка сторін в судове засідання не є обов`язковою.
Запропонувати позивачу надати на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд» письмові пояснення щодо заяв відповідачів.
Повідомити, що участь у судовому засіданні можлива для учасників справи виключно в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об`єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Ухвала суду набрала законної сили 24.10.2022 та оскарженню не підлягає.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: