Ухвалою Господарського суду Донецької області від 21.10.2022 призначено підготовче засідання на 08.11.2022 року о 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, м. Харків, проспект Науки, 5, в залі судових засідань № 104.
Надано відповідачу строк до 05.11.2022 з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву з доказами його направлення іншим учасникам справи.
Рекомендовано учасникам справи подавати до суду заяви про розгляд справи за їхньої відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 ГПК України або про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Сторони мають право надсилати документи, що стосуються розгляду судових справ, без особистого прибуття до приміщення суду через особистий кабінет в системі "Електронний суд". У разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом). У разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецькі енергетичні послуги"
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Краматорський металопрокатний завод"
про стягнення 1 750 125,76 грн
Суддя: Лобода Т.О.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: